Ajurvédský punč

Zahřej se lahodným nápojem, který má detoxikační vlastnosti, podporuje metabolismus a pomáhá proti pošmourné zimní náladě!

Možnost stáhnout recept na punč nyní není aktivní. V případě zájmu se můžeš zaregistrovat k odběru emailů, aby Ti možnost stáhnout jakékoliv další recepty v budoucnu neunikla.

Punč pro Tebe uvařila a recept vyladila

Karolína Romášková

Jsem magistra farmacie, vášnivá bylinkářka a tvůrkyně projektu „K prameni zdraví“, ve kterém jsem provedla už přes 20 000 lidí kurzy o léčivých rostlinách a ajurvédě.

Ráda se inspiruji v hloubkách bylinářských tradic, ale dál předávám jen informace a postupy ověřené moderními výzkumy a studiemi.

Ajurvédský punč je úžasný v tom, že zahřeje, pohladí na duši, ale zároveň je zdravý pro naše trávení, podporuje metabolismus a je protizánětlivý, čímž pomáhá předcházet zimním onemocněním.

Co se naučíš?

Připravit lahodný punč, který má díky ajurvédské kombinaci koření účinky nejen zahřívací, ale také zklidňující a zlepšující náladu. Podporuje činnost jater a ledvin a pomáhá našemu trávení. Je protizánětlivý a pomáhá tak předcházet zimním nemocem.

V receptu najdeš inspiraci pro různé obměny punče, alkoholickou i nealkoholickou verzi.

No není to skvělý způsob jak udělat něco pro své zdraví?

Zahřej se ajurvédským punčem ještě dnes!