ODEMKNI

SVÉ NEKONEČNÉ ZDROJE ENERGIE

Právě teď můžeš během osmi týdnů pozvednout svoji vnitřní sílu na úplně novou úroveň. I kdybys nikdy předtím neslyšela slovo čakra.

Občas se nevyznáš v potřebách svého těla a nevíš, co mu chybí nebo proč jsi nemocná?

 • Bojíš se, že nejsi na správném místě... že Tě nikdo nemá rád... Nebo se necítíš dobře ve svém těle?
 • občas Tě znenadání přepadne hněv či žárlivost.... Trpíš pocity viny... nebo nemáš chuť na milování?
 • Máš problém být sama... A někdy Tě trápí špatné trávení?
 • Občas je Ti hodně smutno a pochybuješ o smyslu života... Nebo potřebuješ, aby Tě někdo ujišťoval?
 • Když máš mluvit před lidmi, máš trému... občas se cítíš úplně neschopná... máš ztuhlou šíji... nebo jsi často nachlazená?
 • Cítíš se ztracená a nebo přecitlivělá... Bolí Tě hlava... a občas špatně spíš?
 • Trápí Tě nerozhodnost, pocity odcizení nebo dokonce migrény?

Taky jsem se tak cítila... a někdy stále cítím. Ale už vím, jak z toho ven! 

Potřebuješ znát své tělo, porozumět sama sobě, najít kořeny problémů a otevřít se jejich vyléčení!

Proto chci nyní i Tebe naučit prastaré jogínské techniky odblokování vnitřní energie.

 

Můžeš totiž mít tolik síly, že z Tebe bude vyzařovat! Pojď se mnou pomalu proměňovat svůj život. Pojď:

 • Být sebevědomá a pevně ukotvená ve svých kořenech.
 • Dostat své emoce do zdravé rovnováhy.
 • Najít svůj zdroj, být veselá, spontánní a dobrosrdečná.
 • Otevřít své srdce nekonečné lásce.
 • Najít sílu vyjadřovat své pocity i kreativní potenciál.
 • Objevit zdroje hlubší moudrosti. Přestat se bát smrti.
 • Otevřít se božské energii.

Co Tě v kurzu čeká?

Každý týden jedna čakra

Tak budeš mít dost času na její prozkoumání a otevření nového potenciálu

Naučím Tě cviky a základní techniky,

které pomáhají danou čakru otevřít a uvést do rovnováhy.

Vedené meditace,

díky kterým se dostaneš do větší hloubky svého vědomí a objevíš i skrytější bloky

Vyvažující strava pro každou čakru,

abys měla lepší obrázek o tom, jak Tvé jídlo ovlivňuje Tvou energii a kterými jídly podpoříš konkrétní aspekty života.

A mnoho dalších způsobů,

které pomáhají každou čakru vyladit, jako je aromaterapie, malování barevných mandal, poslouchání léčivých tónů a další

Navíc udělám každý týden online setkání,

ve kterém včas odpovím na všechny Tvé otázky.

A součástí kurzu je také speciální uzavřená facebooková skupina, kde můžeš sdílet dojmy a kdykoliv se na cokoliv ptát!

Co o tomto kurzu říkají ostatní?

Hledala jsem knížku o čakrách a nevěděla jsem,jak to uchopit. Pak jsem našla tebe. Úplně boží a začátek kurzu na moje narozeniny 😍. Dozvěděla jsem se o sobě tolik věcí a tolik mi to dalo. Rozhodně bych doporučila každému, koho čakry volají 💮🌈
Michaelaněco
Vždy mě téma čaker oslovovalo a tento kurz mi poskytl ucelený přehled informací a technik, jimiž je možné jednotlivé čakry poznávat a harmonizovat, a zároveň naprosto nezbytnou podporu v průběhu celého procesu sebepoznávání, a to v podobě celé skupiny účastníků kurzu a společné FB skupiny a také úžasné a laskavé lektorky Karolíny. Nyní znám celou paletu jógových pozic vhodných k protažení i posílení těla, cvičím si několikrát do týdne a jsem moc spokojená. Kurz doporučuji všem, kteří se chtějí blíže poznat!
Karolínalékařka
Jsem nesmírně vděčná za tento kurz o čakrách. Osm krásných týdnů plných nových informací. Osm týdnů plných meditací, krásné hudby, jógy, aromaterapie, mandal, barev, nových jídel, vzájemného sdílení a propojení všeho do jednoho smysluplného celku. Díky tomuto kurzu se mi odhalily nové souvislosti v mém vlastním životě. Zjistila jsem, na čem zapracovat , jak vyladit jednotlivé čakry a díky tomu se cítit lépe ve svém životě. Díky tomuto kurzu jsem zažila odpuštění, soucit a lásku k osobě, která mi v minulosti ublížila a já se kvůli tomu trápila několik let. Nepopsatelný a krásný pocit ! A jako bonus k tomu všemu laskavé a láskyplné vedení velmi inspirující a stále usměvavé ženy s velkým Ž...Karolíny Romáškové 🙂 DÍKY KÁJO !!!
Markétaučitelka hry na klavír
Kurz se mi líbil hlavně pro jeho rozmanitost a zároveň komplexnost, která to vše propojila. Každý si tam najde oblast, která s ním souzní. Čakry můžeme podpořit jídlem, hudbou, tancem, zpěvem, barvou oblečení, meditací ale i jógou, vůní a šperky v podobě nerostů. Na začátku každého týdne je tam úvodní video, které nás seznámí s určitou čakrou. Ve zkratce jsou k ní napsané informace a pak už je jen na mě, čemu se budu věnovat a která oblast se mnou nejvíc rezonuje a souzní. Úžasné jsou vedené meditace a lekce jógy. Kurz doporučuji všemi deseti. Já si tam poléčila trauma trvající přes 10let, o kterém jsem si myslela, že je dávno za mnou. Našla jsem tam svou vnitřní ženu a emoce s ní spojené. Naučila jsem se vyjadřovat a nebát se ozvat hlasem jako zvon. Kurz je prostě boží dar přenesený do našeho těla 🙂
Kristýna
Do kurzu jsem vstupovala s očekáváním, že si připomenu základní znalosti získané z přednášky o čakrách ze Školy jógy a pustím se více do praxe – cvičení ásán k jednotlivým čakrám, hlavně si také ujasním, které ásány to jsou. Ovšem v kurzu mě mimo těch očekávaných „základních“ informací a praxe jógy čekalo mnohem a mnohem více! Každý týden jsem měla k dispozici celou paletu možností, jak se s tou mojí konkrétní čakrou spojit a podpořit její harmonizaci, jak poznat a podpořit sebe. Nejvíce mě bavila kategorie doporučených technik – takové ty činnosti dne, které beztak dělám, jen jsem si nevšimla, že mi dělají táááák dobře a proč tomu tak je. Kurz doporučuji opravdu všem! Je to pestrá a hravá cesta, která vám pomůže poznat sama sebe zas o něco lépe. A s Kájou vás to bude navíc bavit!
Vendula Šprynglováprůvodkyně-pobyty pro mámy a dcery
Kurz Čáry, máry … ČAKRY! předčil veškerá má očekávání! Před kurzem bylo mým hlavním očekáváním zjistit něco více o každé čakře a získat nějaké tipy na jejich harmonizaci. Nakonec mě kurz obohatil daleko více, než jsem předpokládala, a to ve více rovinách. Naučila jsem se, co která čakra znamená, co v mém životě ovlivňuje, ale také jak se jednotlivé čakry ovlivňují navzájem. Dostala jsem spousty tipů, jak své čakry harmonizovat a jak se o ně starat. Úplně nejvíce oceňuji komplexnost celého kurzu. Každá čakra byla pojata opravdu do hloubky. Nejprve jsem se dozvěděla teorii k dané čakře (i co se týče aromaterapie), poté jsem si mohla poslechnout hudbu, která danou čakru harmonizuje, vybarvit mandalu k dané čakře, užít si meditaci, naučit se mudry a ostatní harmonizující techniky, uvařit si výborné jídlo podporující danou čakru a v neposlední řadě si zacvičit jógovou sestavu, která harmonizuje danou čakru. Musím upřímně přiznat, že tolik materiálu k jednotlivým čakrám jsem nečekala. A abych nezapomněla, ke každé čakře jsme měly s ostatními účastnicemi kurzu společnou konzultaci, ve které jsme se mohly vzájemně inspirovat, podporovat a Karolínka nám vždy s laskavostí zodpověděla veškeré naše dotazy. Chtěla bych tímto z celého srdce Karolínce za tento kurz poděkovat. A všem ženám, které se chtějí více dozvědět o jednotlivých čakrách a naučit se je harmonizovat, jednoznačně doporučuji tento velmi komplexní a s láskou vytvořený kurz.
Lída
O čakrách už jsem něco věděla i před kurzem. S takto uceleným, osobitým a promyšleným pohledem jsem se ještě nesetkala. Jsem moc ráda, že jsem Tě potkala. Jseš dobrou inspirací pro všechny, které toto téma zajímá. Tvůj kurz bych určitě doporučila i dalším lidem.
Marcela
Mozno som sa zmienila hned na zaciatku - o cakrach som nic nevedela, ani to ze existuju; a od kurzu som vlastne neocakavala nic! Bola som otvorena sa nieco nove dozvediet a odniest si do zivota. Musim povedat ze to predcilo moje ocakavania. Mam pocit akoby veci davali vacsi zmysel. Viacej chapem seba, moje emocie a reakcie na ne a viacej chapem ludi v okoli. Najvacsi prinos, si myslim, bude mat z kurzu moja 8 mesacna dcerka. Nielen tym ze bude mat vyrovnanu mamu, ale aj tym ze cakry sa priamo tykaju prvych rokov zivota a bolo velmi obohacujuce sa dozvediet ako jednotlive cakry suvisia s vyvojom osobnosti!
Zuzanalékárnice
Chtěla bych za tento kurz moc poděkovat. Spousty AHA momentů, které v celku dávaly jasný smysl. Zdánlivé detaily z mého života, ať už z dětství, fyzických projevů nebo pocitů začaly ukazovat celek, s kterým je možno pracovat. Nejedná se o žádné bláznivé ezo, ale takový souhrn témat, která můžou zlepšit život na všech úrovních. Kurz obsahuje mnoho praktických rad, které se dají zařadit do každodenní rutiny. Většinou jsem pondělky neměla ráda kvůli začátku nového pracovního týdne, ale teď jsem se nemohla dočkat, až se otevře další modul. Kurz mě dovedl (pro mě nečekaně) k meditacím a také bych nikdy bývala neřekla, jak funguje aromaterapie. Super bylo, že jsme se mohly hned na vše zeptat ve skupině. Kurz beru jako takový odrazový můstek, osnovu, která mi ukázala co dál. Moc děkuju za všechny ty informace od Tebe!
Zuzana

Jak to uvnitř kurzu vypadá?

pdf ke stažení

Videolekce z pohodlí domova

online hodiny a konzultace

Kolik kurz stojí?

Vyšperkovaný kurz bude příští rok stát 5670 Kč

Toto je ale úplně první běh kurzu a proto ho prodávám za výjimečnou zaváděcí cenu, která se už nebude opakovat.

více, než 5000 let staré techniky k otevření čaker se nyní můžeš naučit pouze za

 

3400 Kč.

 

Jen malý krůček Tě dělí od odemknutí Tvého plného potenciálu!

Jsem certifikovaná lektorka jógy, proto Ti na tento kurz může přispět Tvá zdravotní pojišťovna nebo zaměstnavatel. Stačí předložit fakturu.

Ke kurzu mám pro Tebe navíc tyto bonusy:

1. Aromaterapie se Zuzanou Tuhovčákovou

Ke každé čakře povídání o aroma-olejíčcích, které ji vylaďují

2. Muzikoterapie s Markem Romáškem

Každou čakru ladí určité frekvence. Můj muž Marek složil pro všech 7 speciální harmonizující skladby.

3. Všechna videa z celého týdne "Domov, kořeny" + záznam webináře

Pohromadě na jednom místě, už navždy dostupná k inspirativnímu poslechu.

4. Záznam výzvy ENERGIE pro rok 2021

Všechna videa i s materiály ke stažení a záznamem webináře. Připravená kdykoliv budeš potřebovat nakopnout!

ŘEKNI "ANO" SVÉMU NOVÉMU JÁ PRÁVĚ TEĎ!

Možnost vstoupit do kurzu končí za

Kurz začíná už v pondělí 11. ledna 2021!

Kdo Tě kurzem bude provázet?

Karolína Romášková

Jsem magistra farmacie a vášnivá bylinkářka. Mám tři malé děti a určitě aspoň třistatřiatřicet velkých snů. Jedním z nich je pomáhat lidem na cestě k jejich pevnému zdraví a životní pohodě. A protože jsem žena činu, uskutečňování tohoto snu je mojí hlavní pracovní náplní. Založila jsem online projekt „K prameni zdraví“, ve kterém pořádám kurzy o léčivých rostlinách, józe a ajurvédě. Baví mě inspirovat se v hloubkách bylinářských tradic a předávat dál postupy ověřené morerní vědou. Naživo mě můžete potkat v bílém plášti za tárou lékárny, na některé z mých lekcí jógy nebo taky na besedě o bylinkách či dětských nemocech, které vedu v rámci projektu Lékárnice maminky. A kdyby ne, tak si pískám při práci na naší přírodní zahradě. Anebo někde výletuji s rodinou. 

Máš otázky? Rozklikni si odpověď.

Může mi na kurz přispět zaměstnavatel nebo zdravotní pojišťovna?

Ano. Jsem lektorka jógy s certifikátem MŠMT. Zaměstnavateli nebo pojišťovně stačí doložit fakturu ode mě.

Je kurz pro mě, když jsem v józe úplný začátečník?

Ano. Půjdeme otevíráním čaker postupně a šetrně ke Tvému tělu. Předchozí zkušenosti s jógou se můžou hodit, ale rozhodně nejsou podmínkou.

Bude pro mě kurz přínosem, když už cvičím jógu dlouho?

Ano, pokud ses nikdy nevěnovala přímo svým čakrám. Prohloubíš si pochopení jógové filosofie a objevíš hlubší souvislosti.

Budu potřebovat nějaké speciální pomůcky?

Ne. Postačí podložka na cvičení, obyčejný polštářek, pastelky, základní potraviny. Možná si budeš chtít pořídit nějaký esenciální olejíček.

Budu mít ke kurzu přístup i po jeho skončení?

Ano, ke kurzu se můžeš kdykoliv vracet a přístup do členské sekce budeš mít po celý rok.

Co když na to nemám? Tak daleko se nemůžu posunout!

Jóga nás učí postupovat při všech změnách šetrně a opatrně. Každé čakře se budeme intenzivně věnovat jeden týden. Naučíš se postupy a techniky, jak jít hravě a šetrně do hloubky. Něco se možná otevře hned a něco bude čekat na pravou chvíli. Od toho máš ke kurzu přístup po celý rok!

Pokud máš jakékoliv dotazy, napiš mi na e-mail karolina@karolinaromaskova.cz. Taky si můžme domluvit 15-ti minutovou konzultaci zdarma na které si cokoliv ujasníš!