Mé jméno je...

Karolína Romášková

Jsem magistra farmacie a vášnivá bylinkářka. Mám tři malé děti a určitě aspoň třistatřiatřicet velkých snů. Jedním z nich je pomáhat lidem na cestě k jejich pevnému zdraví a životní pohodě. A protože jsem žena činu, uskutečňování tohoto snu je mojí hlavní pracovní náplní. Založila jsem online projekt „K prameni zdraví“, ve kterém chystám kurzy o léčivých rostlinách, józe a ajurvédě. Baví mě inspirovat se v hloubkách bylinářských tradic a předávat dál postupy ověřené morerní vědou. Naživo mě můžete potkat v bílém plášti za tárou lékárny, na některé z mých lekcí jógy nebo taky na besedě o bylinkách či dětských nemocech, které vedu v rámci projektu Lékárnice maminky. A kdyby ne, tak si pískám při práci na naší přírodní zahradě. Anebo jsem s rodinou někde na výletě. 

Zdraví je dar, který každý denně dostáváme. Umíme si ho brát plnými hrstmi nebo nám protéká mezi prsty?

Zdraví je rovnováha, soulad všech tělesných a duševních pochodů, koncert symfonického orchestru přírody.  Umíš se do něj zaposlouchat?

Už ti někdo řekl, že pramen vlastního zdraví máš uvnitř sebe? Že jsi jedinečná bytost, která má svou unikátní rovnováhu, že ji můžeš objevit, poznat a udržovat?